Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kościan – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest stworzona dla wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z regionu Kościanu i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający podwyższony stopień wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Poza tym bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na stan automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kościanie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Uszkodzenie takich komponentów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych przejawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas przyspieszania i przerzucania biegów.

Nasi klienci z Kościanu mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie pod względem regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod względem zniszczenia. Częsci uszkodzone albo zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy dużo sprawnych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Kościanu i okolic zapewniamy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)