Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Krynica-Zdrój – skuteczna likwidacja poważnych awarii

W większości współczesnych aut wyposażonych w skrzynie automatyczne, montowane są sprzęgła hydrokinetyczne. Prawidłowe funkcjonowanie tych podzespołów przekłada się na działanie i niezawodność samej przekładni, jak również silnika. Nowoczesna i dość kompleksowa konstrukcja tych elementów sprawia, że koszty ewentualnej wymiany są bardzo wysokie. Na szczęście klienci z Krynicy-Zdrój i innych miast mogą korzystać z naszych profesjonalnych usług z zakresu regeneracji takich sprzęgieł. 

Nowoczesna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Krynica-Zdrój – sprawdź naszą ofertę!

Zapewniamy pomoc w przypadku pojawienia się różnych problemów, takich jak przegrzanie skrzyni, ślizganie i drganie sprzęgła, itp. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje naprawę standardowych oraz trudniejszych awarii.

Typowa regeneracja obejmuje demontaż podzespołu na części składowe. Są one czyszczone i wyważane. Takie standardowe czyszczenie często pozwala na pozbycie się większości, a nawet wszystkich objawów uszkodzenia.

Trudniejsze awarie wymagają nie tylko czyszczenia, ale również wymiany wadliwych elementów. Zwykle usługa taka to koszt kilkuset złotych. Jest to wielokrotnie mniej niż kilka tysięcy, które należy wydać na nowe sprzęgło. Nie warto też kupować niepewnych części używanych i chińskich zamienników, tym bardziej, że regenerowane przez nas konwertery momentu obrotowego są objęte gwarancją.

Oferujemy odbiór i przekazywanie zregenerowanych części drogą kurierską. Dzięki temu z naszej oferty mogą korzystać klienci z całej Polski, w tym również z Krynicy-Zdrój.

5/5 - (1 vote)