Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Krzeszowice – skuteczna i niedroga regeneracja

Pod pojęciem sprzęgła hydrokinetycznego kryje się część znajdująca się między silnikiem, a przekładnią. Jest to komponent zamykany w specjalnej obudowie i montowany w nowoczesnych pojazdach ze skrzyniami automatycznymi. Większość warsztatów potrafi jedynie wymienić taki podzespół na inny. Nowa część zwykle kosztuje kilka tysięcy złotych, a kupno taniego chińskiego zamiennika lub niepewnego elementu używanego, może w krótkim czasie doprowadzić do kolejnych kosztownych awarii.

Dobrą wiadomością jest to, że nasza firma potrafi tanio naprawiać i przywracać praktycznie początkową sprawność takich sprzęgieł. Oferujemy regenerację konwerterów momentu obrotowego dla klientów z Krzeszowic oraz innych miejscowości.

Zgłoś się do nas, jeśli wykryjesz objawy, takie jak nadmierne drgania oraz ślizganie się sprzęgła czy też różne nietypowe hałasy. O kłopotach ze sprzęgłem hydrokinetycznym może też świadczyć duża temperatura przekładni automatycznej lub wykrycie błędów P0740 i P0741 po podłączeniu komputera diagnostycznego.

Szeroko pojęta regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Krzeszowicach

Typowa usługa regeneracji sprzęgła hydrokinetycznego obejmuje następujące etapy:

– odprowadzenie oleju z przekładni hydrokinetycznej,

– rozcięcie obudowy przy pomocy specjalnego, precyzyjnego urządzenia,

– dokładne mycie części składowych na gorąco i zimno,

– kontrola stanu elementów sprzęgła,

– wymiana uszkodzonych komponentów na nowe, pochodzące ze sprawdzonych źródeł,

– złożenie sprzęgła w całość,

– dokładne zaspawanie obudowy.

Po wykonaniu takiej usługi, sprzęgło nadaje się do dalszego użytku. Jego żywotność obejmuje dziesiątki, a nawet setki tysięcy kilometrów, pod warunkiem jego prawidłowej eksploatacji przez kierowcę.

Udzielamy gwarancji na usługi świadczone przez naszą firmę. Dodatkowo jesteśmy w stanie skutecznie naprawiać praktycznie wszystkie typy i modele konwerterów momentu obrotowego. Oferujemy usługę wysyłkową. Dzięki niej nasze usługi są dostępne w całej Polsce, w tym również w Krzeszowicach.

5/5 - (1 vote)