Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Kunów – skuteczna naprawa skomplikowanych podzespołów

Sprzęgła hydrokinetyczne to podzespoły umiejscowione pomiędzy skrzynią automatyczną, a jednostką napędową. Są one umieszczane w szczelnych, solidnych obudowach, których konstrukcja jest kompleksowa. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że wiele warsztatów może najwyżej wymienić takie sprzęgła, gdy dojdzie do ich awarii.

Oferujemy skuteczne wykonywanie usług z zakresu regenerowania sprzęgieł hydrokinetycznych. Pracują u nas wykwalifikowani fachowcy korzystający z nowoczesnego sprzętu. Są to zalety przekładające się na sprawną i skuteczną naprawę. Klienci mogą w ten sposób uniknąć ogromnych wydatków na nowe części oraz kupowania niepewnych elementów chińskich lub części używanych.

Klienci z regionu Kunowa i pozostałych miejscowości w Polsce, mają zapewnioną profesjonalną obsługę wysyłkową. Gwarantujemy wsparcie w przypadku drgań, hałasów, ślizgania sprzęgła, itp. Za naszą sprawą można zlikwidować problemy z zakresu słabych osiągów silnika, przegrzania skrzyni czy też błędów P0740 i P7041 pojawiających się w programie diagnostycznym.

Kompletna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Kunów – wysoka jakość usług

Typowa usługa regeneracji polega na rozłożeniu sprzęgła na części. Są one precyzyjnie myte na zimno i gorąco oraz sprawdzane pod kątem ich stanu. Uszkodzone elementy wymieniamy na nowe, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Końcowym etapem jest złożenie sprzęgła, które będzie funkcjonować doskonale przez długi czas.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Ponadto oferujemy fachowe porady z zakresu eksploatacji samochodów ze sprzęgłami hydrokinetycznymi.

5/5 - (1 vote)