Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kutno – zamów regenerację i oszczędzaj!

Pod pojęciem konwertera momentu obrotowego kryje się sprzęgło hydrokinetyczne. Element ten jest montowany między jednostką napędową, a przekładnią pojazdu. Podzespoły tego rodzaju są wykorzystywane w nowoczesnych pojazdach mechanicznych. Jeśli chodzi o sprzęgło hydrokinetyczne, jest ono zamknięte w obudowie. Zwykłe serwisy samochodowe nie posiadają stosownych narzędzi do skutecznego i bezpiecznego otwierania, jak również demontażu takich podzespołów. To dlatego firmy te oferują jedynie wymianę, która wiąże się z kupnem bardzo drogiego elementu. Niektórzy próbują oszczędzać kupując tanie zamienniki lub części używane z niepewnych źródeł. To również nie jest dobrym pomysłem.

Warto pamiętać o tym, że każdy ma możliwość odzyskania pełnej sprawności konwertera momentu obrotowego bez wydawania na to dużych pieniędzy. Trzeba po prostu zwrócić uwagę na ofertę naszej firmy obejmującą działania z zakresu regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Stworzyliśmy ją między innymi z myślą o klientach z regionu Kutna.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kutnie

Oferujemy skuteczną regenerację, która zaczyna się od demontażu sprzęgła na części. Następnie myjemy te elementy na gorąco i zimno korzystając z innowacyjnego sprzętu. Zużyte i uszkodzone komponenty są wymieniane na nowe, a następnie wyważamy całość i dokonujemy dokładnej kontroli zregenerowanego podzespołu. Całość jest następnie umieszczana w spawanej obudowie. Odpowiednio zregenerowane sprzęgło działa niezawodnie przez wiele kilometrów oraz przez długi czas.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Potrafimy efektywnie regenerować różne typy sprzęgieł hydrokinetycznych. Zapewniamy obsługę wysyłkową drogą kurierską, która sprawia, że jesteśmy dostępni dla klientów z całej Polski, w tym również z obszaru Kutna.

5/5 - (1 vote)