Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kuźnia Raciborska – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest przygotowana dla wszystkich zainteresowanych klientów z terenu Kuźni Raciborskiej i okolic. Obejmuje ona nowoczesną naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent zapewniający optymalny poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Ponadto bezproblemowa praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego trzeba sprawnie reagować na możliwe uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kuźni Raciborskiej

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość złożoną konstrukcją. Awaria takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych przejawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, przeciąganie przełożeń podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie zwiększania prędkości i przerzucania biegów.

Klienci naszej firmy z Kuźni Raciborskiej mogą liczyć na profesjonalne wsparcie pod względem regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie oceniane pod względem zużycia. Elementy uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele zregenerowanych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od ręki, w zamian za wadliwy. Zapewniamy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Kuźni Raciborskiej i regionu gwarantujemy bezproblemową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)