Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Kwidzyn – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne jest istotnym elementów samochodów wyposażonych w przekładnie automatyczne. Prawidłowe działanie tych sprzęgieł wpływa również na właściwe funkcjonowanie automatycznej przekładni, a także silnika. Nowoczesna i skomplikowana budowa takich elementów może być jednak problematyczna, ze względu na spory koszt ewentualnej wymiany. Wszystkim naszym klientom z Kwidzynia oferujemy jednak rozwiązanie alternatywne polegające na naprawie i regeneracji konwerterów momentu obrotowego.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Kwidzyniu

Oferujemy skuteczne wsparcie, gdy pojawią się problemy związane ze ślizganiem się sprzęgła, wibracjami, zbyt wysoką temperaturą przekładni, itp.

Tradycyjną usługą realizowaną w ramach naszego serwisu jest demontaż sprzęgła na części, które są precyzyjnie czyszczone, jak również wyważane. W większości standardowych problemów, takie czyszczenie i konserwacja pozwala na pozbycie się kłopotów.

W przypadku silniejszych awarii i uszkodzeń, realizujemy usługę czyszczenia wraz z wymianą elementów, które nie mogą zostać wykorzystane do normalnego użytkowania. Najczęściej taka usługa kosztuje kilkaset złotych. W porównaniu z wydatkiem kilku tysięcy złotych na nowe sprzęgło, opcja ta jest o wiele bardziej opłacalna. Rozwiązanie to jest też bardzo bezpieczne, ponieważ eliminuje problemy związane z kupowaniem niskiej jakości części używanych lub podejrzanie tanich zamienników.

Obsługujemy wysyłkowo klientów z Kwidzynia, jak również innych zakątków naszego kraju. Oferowane przez nas usługi stanowią świetną opcję dla autoryzowanych i niezależnych serwisów pojazdów, firm oraz osób prywatnych z rejonu Kwidzynia. 

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się