Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Łazy – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest przygotowana dla wszystkich zainteresowanych klientów z terenu Łazów i okolic. Obejmuje ona profesjonalną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent gwarantujący podwyższony poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto efektywna praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego trzeba szybko reagować na możliwe uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Łazach

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych objawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie przyspieszania i przerzucania przełożeń.

Nasi klienci z Łazów mogą liczyć na fachowe wsparcie pod względem regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod względem zużycia. Elementy uszkodzone lub zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy dużo zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od razu, w zamian za wadliwy. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Łazów i regionu zapewniamy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się