Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Lędziny – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest kierowana do wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z obszaru Lędzin i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący optymalny poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Ponadto prawidłowa praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba szybko reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Lędzinie

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich elementów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów w czasie jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas przyspieszania i przerzucania biegów.

Nasi klienci z Lędzina mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie pod względem naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod względem zniszczenia. Części uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy wiele naprawionych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu sytuacjach oferujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za uszkodzony. Oferujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Lędzina i regionu zapewniamy bezproblemową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się