Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Łomianki – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich chętnych klientów z regionu Łomianek i okolic. Uwzględnia ona fachową regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący optymalny poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Poza tym bezproblemowa praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba sprawnie reagować na możliwe uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Łomiankach

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas przyspieszania i zmiany biegów.

Nasi klienci z Łomianek mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, warsztaty samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod względem uszkodzenia. Częsci uszkodzone lub zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy wiele sprawnych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach przekazujemy sprawny element od razu, w zamian za uszkodzony. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Łomianek i regionu gwarantujemy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się