Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Łomża – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgła hydrokinetyczne są niezwykle istotnymi elementami wyposażenia pojazdów posiadających automatyczne skrzynie biegów. To od ich prawidłowego działania zależy sprawne funkcjonowanie i niezawodność skrzyni biegów, a także jednostki napędowej. Kompleksowa i nowoczesna konstrukcja takiego sprzęgła sprawia, że jego awaria i ewentualna wymiana może być kosztowna. Na szczęście oferujemy klientom z Łomży fachowe wsparcie w zakresie regeneracji i naprawy takich elementów.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Łomży

Zapewniamy pomoc w przypadku pojawienia się różnych objawów, takich jak ślizganie sprzęgła, wibracje, przegrzanie, itp. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje wiele form pomocy.

Gwarantujemy wysyłkową obsługę klientów z Łomży oraz pozostałych zakątków naszego kraju. Nasze wsparcie jest optymalnym wyjściem dla warsztatów samochodowych, autoryzowanych serwisów oraz klientów indywidualnych z rejonu Łomży. 

Podstawową usługą jest rozebranie sprzęgła hydrokinetycznego na części i wyczyszczenie oraz wyważenie jego elementów. W wielu przypadkach dzięki takiemu postępowaniu, można pozbyć się różnych usterek.

Poważniejsze problemy wiążą się z koniecznością wykonania powyższej usługi wraz z wymianą części składowych, których nie można już wykorzystywać w normalnej eksploatacji. Zwykle koszt takiej pracy to kilkaset złotych, więc jest on o wiele mniejszy w porównaniu z wymianą sprzęgła na nowe. Opcja ta jest też bezpieczniejsza niż kupno części używanej albo nowej chińskiej, której jakość pozostawia wiele do życzenia.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się