Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Maków Podhalański – sprawna i dokładna naprawa

Oferta naszej pracowni została przygotowana z myślą o klientach indywidualnych oraz firmach z Makowa Podhalańskiego i innych regionów. Zapewniamy efektywną regenerację konwerterów momentu obrotowego, czyli sprzęgieł hydrokinetycznych. Są to podzespoły wpływające na komfortową jazdę, gdy automatyczna skrzynia biegów zmienia przełożenia. Nieprawidłowe działanie tych sprzęgieł powoduje problemy z funkcjonowaniem przekładni, a nawet silnika. W związku z tym oferowana przez nas naprawa jest skutecznym rozwiązaniem ewentualnych problemów.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Maków Podhalański – zapraszamy!

Warto skorzystać z naszej pomocy po zauważeniu problemów z przeciąganiem biegów na wysokich obrotach, stukami i szumami, falowaniem obrotów oraz utratą mocy i osiągów przez silnik.

Każdy klient z Makowa Podhalańskiego i pobliskich miejscowości może liczyć na naszą sprawną regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Zadania wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, niezależnych i autoryzowanych serwisów samochodowych oraz innych osób i podmiotów.

W ramach regeneracji demontujemy sprzęgło na czynniki pierwsze i dokładnie myjemy części na zimno i gorąco. W przypadku uszkodzeń, wadliwe komponenty wymieniamy na nowe. Następnie całość jest składana i sprzęgło może być użytkowane przez wiele kilometrów.

Oferujemy wysyłkową obsługę naszych klientów. Po skutecznej naprawie lub znalezieniu takiego samego, już zregenerowanego podzespołu w naszym magazynie, odsyłamy sprawny element do klienta bez żadnej zwłoki.

5/5 - (1 vote)