Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Małogoszcz – likwidacja skomplikowanych awarii

Konwerter momentu obrotowego jest częścią umieszczaną między automatyczną przekładnią, a silnikiem. Jest on umieszczany w szczelnej, solidnej obudowie, a jego konstrukcja jest kompleksowa. Nic więc dziwnego, że sporo warsztatów podejmuje się jedynie wymiany takich sprzęgieł na inne, w przypadku awarii.

Nasza firma oferuje skuteczne usługi regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów używających nowoczesnego wyposażenia. Te atuty przekładają się na efektywną i bezproblemową naprawę. Można uniknąć zakupu elementów wartych kilka tysięcy złotych lub niskiej jakości części używanych albo chińskich podróbek.

Klienci z Małogoszcza oraz pozostałych polskich miast, mogą liczyć na naszą fachową obsługę wysyłkową. Zapewniamy pomoc, gdy dojdzie do wibracji, szumów, ślizgania się sprzęgła lub różnych stuków. Dzięki nam można pozbyć się problemów z pogorszonymi osiągami silnika, przegrzewaniem się przekładni lub błędami P0740 oraz P7041 wyświetlanych w systemie diagnostycznym.

Doskonała regeneracja konwerterów momentu obrotowego Małogoszcz – wybierz nasze wsparcie

Nasza standardowa regeneracja obejmuje demontaż sprzęgła na części pierwsze. Przechodzą one proces precyzyjnego mycia oraz kontroli w poszukiwaniu uszkodzeń. Wadliwe komponenty wymieniamy na nowe, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Po wszystkim sprzęgło jest składane w całość i nadaje się do dalszego, długotrwałego użytkowania.

Oferujemy gwarancję na usługi świadczone przez naszą firmę. Dodatkowo zapewniamy poradnictwo w zakresie korzystania z pojazdów wyposażonych w sprzęgła hydrokinetyczne.

5/5 - (1 vote)