Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Murowana Goślina – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest kierowana do wszystkich chętnych zleceniodawców z obszaru Murowanej Gośliny i okolic. Obejmuje ona fachową regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący wysoki poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Ponadto prawidłowa praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na funkcjonowanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba sprawnie reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Murowanej Goślinie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Awaria takich komponentów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym silnik i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w przypadku wystąpienia charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany biegów.

Klienci naszej firmy z Murowanej Gośliny mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, serwisy samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod względem uszkodzenia. Elementy uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo zregenerowanych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od ręki, w zamian za wadliwy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Murowanej Gośliny i regionu oferujemy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)