Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Muszyna – skuteczne przywracanie początkowej sprawności

Sporo współczesnych aut z automatycznymi skrzyniami biegów posiada też sprzęgła hydrokinetyczne. Są to podzespoły o dość skomplikowanej konstrukcji, więc większość warsztatów ma problem z ich naprawą i oferuje jedynie wymianę. Dobrą wiadomością jest to, że nasza pracownia bez problemów regeneruje uszkodzone oraz zużyte sprzęgła hydrokinetyczne. 

Kompletna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Muszyna – zapraszamy!

W naszym serwisie zatrudnieni są doświadczeni fachowcy mogący się pochwalić wysokimi kwalifikacjami. Jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie naprawiać konwertery momentu obrotowego. Każdy zleceniodawca z Muszyny i regionu może liczyć na skuteczną pomoc oraz porady z zakresu eksploatacji pojazdów z automatyczną skrzynią biegów i sprzęgłem hydrokinetycznym.

Warto wybrać nasze usługi ze względu na ich praktyczny oraz ekonomiczny charakter. Nowe sprzęgło hydrokinetyczne to bolesny wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Kupno taniej podróbki albo części używanej może sprawić, że wkrótce znowu dojdzie do jakiejś awarii. Nasza usługa kosztuje zaledwie kilkaset złotych, a po naprawie (udzielamy gwarancji) sprzęgło będzie funkcjonować niezawodnie przez wiele kilometrów.

Oferujemy obsługę na miejscu w naszej pracowni, jak również wysyłkowo. Dzięki temu z naszej pomocy mogą korzystać między innymi klienci z Muszyny oraz innych miast.

5/5 - (1 vote)