Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Nowe Brzesko i nie tylko – zachęcamy do wybrania naszej oferty

Współczesne samochody wyposażone w automatyczne skrzynie biegów, posiadają również często specjalne sprzęgła hydrokinetyczne. Od prawidłowego funkcjonowania tych podzespołów zależy również działanie, niezawodność i żywotność samych automatycznych przekładni oraz jednostek napędowych. Innowacyjna i dość złożona konstrukcja tych części sprawia, że koszty ich wymiany utrzymują się na wysokim poziomie. Na szczęście nasza firma zapewnia efektywną pomoc, jeśli chodzi o naprawy takich sprzęgieł. 

Kompleksowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego Nowe Brzesko – pełen profesjonalizm gwarantowany

Zapewniamy pomoc w przypadku przegrzania skrzyni, ślizgania się sprzęgła i jego drgań, itp. Nasi pracownicy doskonale znają się na likwidacji standardowych oraz bardziej skomplikowanych usterek.

Usługa regeneracji obejmuje demontaż sprzęgła na części. Następnie są one czyszczone na zimno i gorąco za pomocą specjalnego sprzętu. Często to wystarczy do likwidacji różnych niechcianych usterek.

W przypadku poważniejszych awarii, konieczna jest wymiana komponentów, które zostały uszkodzone albo mocno zużyte. Posiadamy dostęp do wysokiej jakości części, których cena jest przystępna. Regeneracja kosztuje wielokrotnie mniej niż zakup nowego sprzęgła hydrokinetycznego. Udzielamy gwarancji na nasze naprawy, więc jest to też pewniejsza opcja niż zakup niskiej jakości części używanych albo chińskich podróbek.

Klientom z Nowego Brzeska i całej Polski oferujemy obsługę wysyłkową. Elementy po regeneracji wysyłamy bezzwłocznie na adres odbiorcy.

5/5 - (1 vote)