Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Nowy Tomyśl – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest stworzona dla wszystkich chętnych zleceniodawców z regionu Nowego Tomyśla i okolic. Obejmuje ona profesjonalną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent zapewniający wysoki poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba sprawnie reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Nowym Tomyślu

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość złożoną konstrukcją. Zniszczenie takich komponentów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również silnik i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy w przypadku wystąpienia charakterystycznych objawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie przyspieszania i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Nowego Tomyśla mogą liczyć na profesjonalne wsparcie pod względem naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo naprawionych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od razu, w zamian za wadliwy. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Nowego Tomyśla i regionu oferujemy bezproblemową obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się