Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Nowy Wiśnicz – profesjonalna regeneracja

W naszej firmie pracują fachowcy trudniący się dokładną, ale sprawną regeneracją konwerterów momentu obrotowego. Zapewniamy skuteczną obsługę klientów z różnych miejscowości, w tym z okolic Nowego Wiśnicza. Korzystamy z nowoczesnego zaplecza technicznego i porządnych części pochodzących od renomowanych dostawców. To oznacza, że zapewniamy wysoką jakość i przystępną cenę napraw.

Kompleksowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Nowym Wiśniczu i nie tylko

Możemy się pochwalić wysokimi kwalifikacjami z zakresu naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Zachęcamy do kontaktu w przypadku wykrycia poniższych objawów:

– wibracje i nietypowe hałasy podczas pracy automatycznej skrzyni,

– przegrzanie przekładni,

– ślizganie się sprzęgła,

– problemy związane z zaniedbaniem uzupełniania, kontroli i wymiany oleju.

Sprzęgła do regeneracji przyjmujemy osobiście w naszej pracowni lub drogą wysyłkową za pośrednictwem poczty albo kuriera. W taki sam sposób naprawione sprzęgła są dostarczane pod adresy klientów. Dzięki obsłudze wysyłkowej z naszej pomocy mogą korzystać klienci z Nowego Wiśnicza i całej Polski.

Członkowie naszego personelu szybko i efektywnie likwidują standardowe oraz trudniejsze awarie sprzęgieł. Regeneracja opłaca się dużo bardziej niż kupno nowego konwertera momentu obrotowego. Jest to też bezpieczniejszy wybór niż zakup niepewnych chińskich podróbek albo używanych części.

Oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. W naszych magazynach znajduje się wiele części, które udało nam się skutecznie zregenerować. Odsyłamy je od razu do klientów w zamian za wadliwą część i opłatę.

5/5 - (1 vote)