Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Ogrodzieniec – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest kierowana do wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z obszaru Ogrodzieńca i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący podwyższony stopień wygody w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Poza tym efektywna praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na funkcjonowanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Ogrodzieńcu

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, przeciąganie przełożeń podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie przyspieszania i zmiany biegów.

Klienci naszej firmy z Ogrodzieńca mogą liczyć na fachowe wsparcie pod względem regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zniszczenia. Komponenty uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy dużo naprawionych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Ogrodzieńca i okolic oferujemy bezproblemową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)