Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Olkusz – zamów regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu powstała z myślą o klientach z regionu Olkusza i nie tylko. Potrafimy skutecznie realizować zlecenia obejmujące regenerację szeroko pojętych sprzęgieł hydrokinetycznych. Są to innymi słowy konwertery momentu obrotowego, które wpływają na komfort, dynamikę i płynność jazdy podczas zmiany przełożeń i przyspieszania w autach z automatycznymi skrzyniami biegów.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Olkuszu

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia kłopotów z zakresu uszkodzenia lub zużycia takiego sprzęgła. O problemie mogą świadczyć różne hałasy słyszane podczas przyspieszania i zmiany biegów, a także gorsze osiągi czy też falujące obroty.

Trzeba mieć na uwadze to, że konwertery momentu obrotowego charakteryzują się bardzo zaawansowaną konstrukcją. Gdy dojdzie do awarii, może dojść nawet do uszkodzenia silnika, sprzęgła i przekładni.

W naszym magazynie posiadamy wiele typów, marek i modeli sprzęgieł, które przeszły już proces regeneracji. Potrafimy więc zapewnić dostęp do zregenerowanego i naprawionego podzespołu praktycznie od ręki. Nasza oferta jest o wiele tańsza niż kupno nowego sprzęgła za kilka tysięcy złotych oraz bezpieczniejsza niż nabycie niepewnych części używanych lub podejrzanie tanich zamienników (np. produkcji azjatyckiej).

Zarówno firmy, jak i osoby prywatne z obszaru Olkusza mają zapewnioną naszą fachową pomoc w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Jesteśmy w stanie skutecznie realizować zlecenia na rzecz serwisów pojazdów, firm oraz klientów indywidualnych.

Sama usługa obejmuje rozcięcie obudowy, demontaż sprzęgła i mycie ciśnieniowe jego wszystkich elementów. Następnie są one sprawdzane i wymieniane, gdy nie nadają się do dalszej eksploatacji. Całość jest następnie montowana i zamykana w spawanej obudowie.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się