Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Olsztyn – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne to element określany mianem konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent montowany między skrzynią biegów, a silnikiem w różnych nowoczesnych maszynach i pojazdach mechanicznych. Mamy tu do czynienia z tak zwaną częścią zamkniętą w obudowie. Zwyczajne warsztaty nie potrafią więc dokonywać naprawy i są w stanie jedynie wymieniać takie sprzęgła. W przypadku wymiany wadliwego elementu, konieczne jest poniesienie sporego kosztu nowego elementu na poziomie nawet kilku tysięcy złotych. Czasami klienci wybierają tańsze zamienniki lub sprzęgła używane, ale ich jakość jest niska.

Ważną informacją jest to, że istnieje możliwość odzyskania pełnej sprawności sprzęgła hydrokinetycznego bez potrzeby wydawania dużych pieniędzy (koszt to najczęściej kilkaset złotych). Wystarczy tylko zainteresować się naszą ofertą z zakresu efektywnej regeneracji. Jest ona dostępna dla klientów z całego regionu Olsztyna.

Naszą pomoc gwarantujemy po wykryciu w programie diagnostycznym błędów P0740 oraz P0741. Udzielamy pomocy w przypadku wibracji sprzęgła, ślizgania się, różnych niepokojących hałasów oraz gdy skrzynia osiągnie wysoką temperaturę.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Olsztynie

Nasza oferta obejmuje świadczenie usług związanych z regeneracją, która obejmuje wiele ważnych czynności. Pierwsza czynność to odpompowanie oleju z przekładni hydrokinetycznej przy pomocy specjalnego sprzętu. Następnie używamy specjalnego wyposażenia do cięcia korpusu sprzęgła. Po jego wyjęciu i demontażu na części pierwsze, jego elementy są myte na gorąco i zimno. Następnie dokonujemy oceny elementów pod względem ich stanu. Wadliwe części następnie ulegają wymianie. Dopiero po wykonaniu tych czynności możliwe jest złożenie sprzęgła, umieszczenie go w obudowie i jej zespawanie. Rezultatem takiej pracy jest w pełni sprawne sprzęgło hydrokinetyczne, które funkcjonuje niezawodnie przez wiele kilometrów.

Oferujemy gwarancję na wszystkie nasze usługi. Skutecznie radzimy sobie z praktycznie każdym typem konwertera. Dzięki obsłudze wysyłkowej i kurierskiej, gwarantujemy wsparcie klientom z całej Polski, w tym również z regionu Olsztyna.

5/5 - (4 votes)