Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Opalenica – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest kierowana do wszystkich chętnych klientów z terenu Opalenicy i okolic. Obejmuje ona fachową naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący podwyższony stopień komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Oprócz tego prawidłowa praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba sprawnie reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Opalenicy

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Zniszczenie takich podzespołów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym silnik i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie przyspieszania i zmiany biegów.

Nasi klienci z Opalenicy mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod względem zniszczenia. Komponenty uszkodzone albo zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele naprawionych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny komponent od razu, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Opalenicy i okolic gwarantujemy profesjonalną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się