Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Orzesze – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest kierowana do wszystkich chętnych zleceniodawców z obszaru Orzesza i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący optymalny poziom komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Poza tym bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego należy sprawnie reagować na ewentualne uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Orzeszu

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Zniszczenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym silnik i skrzynia biegów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas zwiększania prędkości i zmiany biegów.

Klienci naszej firmy z Orzesza mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie sprawdzane pod względem uszkodzenia. Elementy uszkodzone albo zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele sprawnych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element bezzwłocznie, w zamian za wadliwy. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Orzesza i okolic gwarantujemy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się