Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Ostrowiec Świętokrzyski – zamów regenerację i oszczędzaj!

Konwerter momentu obrotowego to element określany również jako sprzęgło hydrokinetyczne. Ten podzespół jest umieszczony między jednostką napędową, a skrzynią biegów w wielu innowacyjnych konstrukcjach samochodów. Część ta jest umieszczona w specjalnej obudowie i do jej wnętrza nie mają dostępu zwykłe warsztaty. To dlatego ich oferta obejmuje najwyżej wymianę tego podzespołu. Zakup nowego sprzęgła oznacza wydatek na poziomie kilku tysięcy złotych. Z kolei montaż używanego lub niskiej jakości elementu może doprowadzić do ponownej awarii w krótkim czasie.

Na szczęście każdy może odzyskać w pełni sprawne sprzęgło wydając na to zaledwie kilkaset złotych. Rozwiązaniem problemu jest bowiem przygotowana przez nas oferta skutecznej regeneracji sprzęgieł dla klientów z Ostrowca Świętokrzyskiego i nie tylko.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w przypadku ślizgania się sprzęgła lub wykrycia niepokojących dźwięków, a także gdy temperatura przekładni będzie wysoka. Udzielamy też pomocy w przypadku wykrycia błędów diagnostycznych P0740 oraz P0741.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zajmujemy się skuteczną regeneracją, która rozpoczyna się od demontażu całości. Następnie części składowe są myte na gorąco i na zimno. Wadliwe komponenty są wymieniane na nowe, a całość jest jeszcze wyważana i sprawdzana. Sprawny konwerter momentu obrotowego jest montowany w obudowie i spawany. Tak zregenerowany sprzęt może być bezproblemowo użytkowany przez wiele tysięcy kilometrów.

Oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi oraz świetnie radzimy sobie z różnymi rodzajami konwerterów. Współpraca z kurierami sprawia, że obsługujemy wysyłkowo klientów z całej Polski, w tym z Ostrowca Świętokrzyskiego.

5/5 - (1 vote)