Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Piastów – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z obszaru Piastowa i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element gwarantujący podwyższony poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto efektywna praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i wady sprzęgieł hydrokinetycznych.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Piastowie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich komponentów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym silnik i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas przyspieszania i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Piastowa mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod kątem uszkodzenia. Komponenty uszkodzone albo zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo sprawnych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Piastowa i regionu zapewniamy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)