Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Piekoszów – profesjonalna i sprawna naprawa

Pod pojęciem sprzęgła hydrokinetycznego kryje się podzespół znajdujący się między silnikiem, a automatyczną skrzynią biegów. Część ta charakteryzuje się dość kompleksową konstrukcją zamkniętą w specjalnej obudowie. To dlatego większość warsztatów oferuje tylko wymianę takich sprzęgieł.

W naszej pracowni zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zajmujących się regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych. Korzystamy z nowoczesnego wyposażenia i porządnych części zamiennych. Dzięki temu naprawy są nie tylko szybkie, ale również bardzo skuteczne. Dzięki nam klienci nie muszą kupować drogich nowych elementów albo niepewnych części używanych lub tanich zamienników produkcji azjatyckiej, które psują się szybko.

Klienci naszej firmy z Piekoszowa mają dostęp do obsługi wysyłkowej. Udzielamy wsparcia, gdy pojawią się następujące problemy:

– ślizganie się sprzęgła,

– różne szumy, stuki i inne dźwięki słyszane w czasie pracy przekładni automatycznej,

– przegrzewanie się automatycznej przekładni,

– słabsze osiągi i nierówna praca silnika,

– błędy P0740 oraz P0741 wyświetlane w programie diagnostycznym.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Piekoszów – zachęcamy do kontaktu

Oferowana przez nas regeneracja uwzględnia demontaż sprzęgła na części. Każdy element jest dokładnie kontrolowany i myty. Wadliwe części są wymieniane na nowe, a następnie sprzęgło jest ponownie składane w całość. Rezultatem końcowym jest sprawny podzespół działający niezawodnie nawet na dłuższych dystansach.

Zapewniamy gwarancję na regenerowane przez nas części. Ponadto udzielamy porad i odpowiedzi na pytania z zakresu użytkowania samochodów posiadających sprzęgła hydrokinetyczne.

5/5 - (1 vote)