Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Pińczów – fachowe i skuteczne naprawy

Jesteśmy firmą trudniącą się precyzyjną i szybką naprawą sprzęgieł hydrokinetycznych. Gwarantujemy poważne traktowanie klientów i obsługę w rejonie Pińczowa. W czasie pracy stosujemy nowoczesny sprzęt oraz wysokiej jakości części zamienne. Zapewniamy wysoką skuteczność oraz przystępne ceny regeneracji.

Kompleksowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Pińczowie – sprawdź nasze usługi!

Doskonale znamy się na regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Zapraszamy do kontaktu w przypadku odnotowania następujących nieprawidłowości:

– różne hałasy słyszane w czasie pracy skrzyni automatycznej,

– przegrzewanie się przekładni,

– poślizg sprzęgła,

– nierówne działanie silnika i pogorszenie jego osiągów,

– awarie wywołane zanieczyszczonym (lub słabej jakości) olejem.

Uszkodzone lub zużyte sprzęgła przyjmujemy osobiście w naszym warsztacie lub drogą kurierską. Działamy dokładnie oraz szybko. Klienci nie muszą długo czekać na odesłanie sprawnego podzespołu. Obsługa wysyłkowa jest dostępna dla osób i firm z całej Polski, w tym również z Pińczowa.

Nasi pracownicy bezproblemowo radzą sobie z tradycyjnymi oraz trudniejszymi awariami i usterkami konwerterów momentu obrotowego. Nasze wsparcie jest tańsze niż kupno nowego sprzęgła za kilka tysięcy złotych oraz pewniejsze niż zakup niskiej jakości części chińskich lub używanych.

Regenerowane przez nas sprzęgła hydrokinetyczne są objęte gwarancją. W magazynie posiadamy sporo już zregenerowanych części. Oznacza to, że często czas oczekiwania jest ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)