Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Piwniczna-Zdrój – fachowe podejście do zleceń

Nasza specjalistyczna pracownia oferuje swoim klientom sprawną i skuteczną regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Na nasze wsparcie mogą liczyć między innymi klienci z Piwnicznej-Zdrój i okolic. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu oraz porządnych części pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu jakość naszych napraw utrzymuje się na wysokim poziomie.

Precyzyjna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Piwnicznej-Zdrój

Potrafimy świetnie naprawiać sprzęgła hydrokinetyczne. Zgłoś się do nas, jeśli zauważysz następujące objawy i problemy:

– wibracje pojawiające się w czasie przyspieszania i zmiany przełożeń,

– zbyt wysoka temperatura skrzyni biegów,

– stukanie, szumy oraz pozostałe hałasy słyszane podczas pracy przekładni automatycznej,

– ślizganie się sprzęgła,

– różne uszkodzenia i objawy wywołane niską jakością albo zanieczyszczeniem oleju.

Niesprawne elementy można przekazywać nam osobiście w pracowni lub skorzystać z opcji wysyłkowej. Po skutecznej naprawie bezzwłocznie odsyłamy sprawną część pod wskazany adres. Za sprawą usług pocztowych i kurierskich, obsługujemy klientów z Piwnicznej-Zdrój i całej Polski.

Członkowie naszego personelu skutecznie pozbywają się typowych oraz trudniejszych awarii i usterek konwerterów momentu obrotowego. Koszt naszej usługi jest dużo niższy niż zakup nowego sprzęgła za kilka tysięcy złotych. Regeneracja to bardziej rozsądna opcja niż zakup części używanych albo tanich podróbek, które mogą szybko się popsuć.

Regenerowane przez nas sprzęgła hydrokinetyczne są objęte gwarancją. Posiadamy w magazynie również sporo części, które przeszły skuteczną regenerację. W wielu przypadkach oczekiwanie na sprawny element jest ograniczone tylko do czasu dostarczania przesyłki przez kuriera.

5/5 - (1 vote)