Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Police – zamów regenerację i oszczędzaj!

Pod pojęciem konwertera momentu obrotowego kryje się sprzęgło hydrokinetyczne. Podzespół ten jest instalowany pomiędzy silnikiem, a przekładnią samochodu. Części tego typu są wykorzystywane w nowoczesnych pojazdach mechanicznych. Jeśli chodzi o sprzęgło hydrokinetyczne, jest ono zamknięte w obudowie. Zwykłe warsztaty samochodowe nie posiadają odpowiednich narzędzi do skutecznego i bezpiecznego otwierania, jak również demontażu takich podzespołów. To dlatego serwisy te oferują jedynie wymianę, która wiąże się z kupnem bardzo drogiego komponentu. Niektórzy próbują oszczędzać kupując tanie zamienniki lub części używane z niepewnych źródeł. To również nie jest rozsądnym pomysłem.

Warto mieć na uwadze to, że każdy ma możliwość odzyskania całkowitej sprawności konwertera momentu obrotowego bez przeznaczania na to sporych kwot. Trzeba po prostu zwrócić uwagę na ofertę naszej firmy obejmującej działania z zakresu naprawy i regenerowania sprzęgieł hydrokinetycznych. Stworzyliśmy ją między innymi z myślą o klientach z regionu Polic i całego województwa zachodniopomorskiego.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Policach

Oferujemy skuteczną regenerację, która zaczyna się od rozebrania sprzęgła na części pierwsze. Następnie myjemy te komponenty na gorąco i zimno korzystając z innowacyjnego wyposażenia. Zużyte i uszkodzone komponenty są wymieniane na nowe, a następnie wyważamy całość i dokonujemy dokładnej kontroli zregenerowanego podzespołu. Całość jest następnie umieszczana w spawanej obudowie. Odpowiednio zregenerowane sprzęgło hydrokinetyczne funkcjonuje niezawodnie przez wiele kilometrów oraz przez długi czas.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Potrafimy skutecznie regenerować różne rodzaje sprzęgieł hydrokinetycznych. Zapewniamy obsługę wysyłkową drogą kurierską, która sprawia, że jesteśmy dostępni dla klientów z całego kraju, w tym również z rejonu Polic.

5/5 - (1 vote)