Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Poznań – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne, czyli innymi słowy konwerter momentu obrotowego, to element znajdujący się między skrzynią biegów, a silnikiem w wielu nowoczesnych pojazdach. Jest to część zamknięta w specjalnej obudowie i jej naprawą nie mogą zająć się standardowe warsztaty, które oferują jedynie wymianę takiego elementu. Koszt nowej części to kilka tysięcy złotych, a montaż elementu używanego lub niskiej jakości (chińskiej produkcji) może wiązać się z szybką, ponowną awarią.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje możliwość przywrócenia praktycznie 100% początkowej sprawności takiego sprzęgła i to w cenie zaledwie kilkuset złotych. Wystarczy skorzystać z naszej oferty fachowej regeneracji dostępnej dla klientów z Poznania i nie tylko.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, gdy wyczuwane będzie ślizganie lub wibracje sprzęgła, pojawią się niepokojące dźwięki, a temperatura skrzyni osiągnie wysoki poziom. Pomagamy też w przypadku wykrycia błędów P0740 oraz P0741.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Poznaniu

Oferujemy profesjonalną realizację usługi regeneracji, która obejmuje kilka najważniejszych czynności. W pierwszej kolejności opróżniamy przekładnię hydrokinetyczną z oleju i tniemy korpus przy pomocy specjalnego urządzenia. Kolejna ważna czynność to mycie części na gorąco, a także na zimno. Po ocenie stanu elementów i uszkodzeń, następuje wymiana wadliwych komponentów i montaż całości. Po wszystkim konwerter jest spawany i nadaje się do ponownego użytku przez wiele kilometrów.

Udzielamy gwarancji na nasze usługi oraz radzimy sobie z wszystkimi typami konwerterów. Dzięki współpracy z kurierami, zapewniamy obsługę wysyłkową klientów indywidualnych, warsztatów i firm z całej Polski, w tym również z Poznania.

4.6/5 - (9 votes)