Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Przysucha – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest kierowana do wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z regionu Przysuchy i okolic. Uwzględnia ona fachową naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to element zapewniający podwyższony poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba sprawnie reagować na możliwe uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Przysusze

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem złożoną konstrukcją. Awaria takich komponentów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych przejawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas przyspieszania i przerzucania przełożeń.

Klienci naszej firmy z Przysuchy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie sprawdzane pod względem uszkodzenia. Częsci uszkodzone lub zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu przypadkach przekazujemy sprawny element od razu, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Przysuchy i okolic zapewniamy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się