Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Pszów – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest przygotowana dla wszystkich chętnych klientów z regionu Pszowa i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent gwarantujący optymalny stopień wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto efektywna praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Pszowie

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem kompleksową konstrukcją. Awaria takich elementów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas przyspieszania i przerzucania biegów.

Klienci naszej firmy z Pszowa mogą liczyć na fachowe wsparcie pod względem naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem uszkodzenia. Częsci uszkodzone albo zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy dużo zregenerowanych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu sytuacjach zapewniamy sprawny element od ręki, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Pszowa i regionu zapewniamy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się