Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Puławy – zamów regenerację i oszczędzaj!

Konwerter momentu obrotowego (czyli sprzęgło hydrokinetyczne) jest podzespołem montowanym pomiędzy silnikiem samochodu, a jego skrzynią biegów. Elementy te stosuje się w nowoczesnych pojazdach mechanicznych. W przypadku tego sprzęgła, mamy do czynienia z częścią szczelnie zamkniętą w obudowie. Dostanie się do niej jest niemożliwe dla zwyczajnych warsztatów, które nie dysponują odpowiednimi narzędziami. Dlatego firmy takie oferują najwyżej wymianę takiego sprzęgła, która jest oczywiście bardzo kosztowna, ze względu na wysokie ceny takich podzespołów. Kupno niskiej jakości zamienników lub używanych konwerterów jest złym pomysłem, ponieważ mogą one szybko ulec awarii lub zużyciu.

Dobrą informacją jest jednak to, że każdy może przywrócić całkowitą sprawność sprzęgła hydrokinetycznego, bez ponoszenia ogromnych kosztów. Należy jedynie zwrócić uwagę na naszą ofertę, która obejmuje skuteczne regenerowanie takich sprzęgieł. Została ona stworzona między innymi z myślą o klientach z regionu Puław.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Puławach

Trudnimy się skutecznym procesem regeneracji, którego początkiem jest demontaż całego sprzęgła na części pierwsze. Elementy te są następnie myte na zimno i gorąco, przy pomocy nowoczesnego wyposażenia. Uszkodzone i zużyte części wymieniamy na nowe, a następnie całość jest wyważana i dogłębnie kontrolowana. Zregenerowany konwerter momentu obrotowego jest z powrotem umieszczany w obudowie, która jest spawana. Właściwie zregenerowany element zapewnia niezawodne działanie przez bardzo długi czas i wiele kilometrów.

Oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Jesteśmy w stanie świetnie poradzić sobie z różnymi rodzajami sprzęgieł hydrokinetycznych. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi, mamy możliwość obsługi wysyłkowej klientów z całej Polski, w tym również z Puław.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się