Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Pyskowice – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest stworzona dla wszystkich chętnych klientów z regionu Pyskowic i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący wysoki stopień wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Poza tym prawidłowa praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego należy sprawnie reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Pyskowicach

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również silnik i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie zwiększania prędkości i przerzucania przełożeń.

Nasi klienci z Pyskowic mogą liczyć na profesjonalne wsparcie pod względem regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie oceniane pod kątem uszkodzenia. Elementy uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele zregenerowanych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od ręki, w zamian za wadliwy. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Pyskowic i okolic gwarantujemy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się