Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Radłów i nie tylko – bezproblemowa naprawa trudnych awarii

Sporo współczesnych samochodów wyposażonych w przekładnię automatyczną, wykorzystuje również sprzęgła hydrokinetyczne. Odpowiednia praca tych części wpływa na solidność i funkcjonowanie silnika i samej skrzyni. Skomplikowana budowa takich sprzęgieł przekłada się na ich wysoką cenę. Na szczęście nasz serwis zajmuje się efektywną i niedrogą naprawą typowych oraz bardziej skomplikowanych awarii.

Precyzyjna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Radłów – profesjonalne wykonywanie zadań

Zapewniamy pomoc, gdy pojawią się problemy, takie jak różne wibracje, hałasy, poślizg sprzęgła, pogorszenie osiągów silnika i zbyt wysoka temperatura skrzyni biegów. W każdej sytuacji zapewniamy sprawne i jednocześnie dokładne działanie.

Standardowa regeneracja polega na demontażu sprzęgła na podstawowe elementy. Są one następnie myte za pomocą specjalnego sprzętu (na gorąco i zimno). Często zwyczajne czyszczenie umożliwia rozwiązanie większości problemów.

Trudniejsze awarie wiążą się z kolei z koniecznością kontroli umytych komponentów. Części noszące ślady zużycia lub uszkodzeń wymieniamy na nowe. Posiadamy dostęp do solidnych komponentów, których cena nie jest wygórowana. Najczęściej ich regeneracja to koszt kilkuset złotych, podczas gdy zakup nowego konwertera momentu obrotowego zwykle wiąże się z koniecznością wydania nawet kilku tysięcy złotych. Oferujemy gwarancję na nasze usługi, które są lepsze niż kupno części chińskich albo używanych.

Nasi klienci z regionu Radłowa mogą korzystać z obsługi wysyłkowej. Zawsze ograniczamy czas oczekiwania na sprawną część do absolutnego minimum.

5/5 - (1 vote)