Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Radom – zamów skuteczną regenerację i oszczędzaj!

Nasi klienci z obszaru Radomia i okolic mogą zlecać nam prace związane z profesjonalną i szeroko pojętą regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych. Stosujemy nowoczesne zaplecze techniczne oraz materiały wysokiej jakości. To wszystko oddajemy do dyspozycji wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. To sprawia, że regeneracja jest niedroga, skuteczna oraz spełnia zróżnicowane wymogi z zakresu jakości.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Radomiu

W naszej ofercie znajdują się fachowe usługi związane ze wsparciem po wykryciu poniższych problemów: 

  • wibracje sprzęgła,
  • przegrzanie,
  • ślizganie się sprzęgła,
  • zużycie oraz uszkodzenia spowodowane zanieczyszczonym lub niskiej jakości olejem.

Wadliwe i uszkodzone sprzęgła hydrokinetyczne odbieramy osobiście w naszym serwisie, ale można je również wysłać do nas kurierem. To z kolei pozwala na obsługiwanie klientów ogólnopolskich, w tym też zleceniodawców z terenu Radomia.

W naszej firmie pracują wyspecjalizowani fachowcy potrafiący realizować zarówno standardowe, jak i złożone zlecenia związane z likwidacją usterek i awarii sprzęgieł hydrokinetycznych. Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja pozwala uniknąć znaczących kosztów wymiany elementów na nowe lub kupna niskiej jakości zamienników albo części używanych pochodzących z niepewnego źródła.

Wszystkie nasze działania usługowe są objęte gwarancją. Mamy też na stanie liczne sprzęgła po regeneracji. Przekłada się to na krótki czas oczekiwania na zregenerowane komponenty.

4.2/5 - (6 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się