Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Radomsko – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne to bardzo ważna część w samochodach wyposażonych w przekładnie automatyczne. Prawidłowe działanie takich elementów ma wpływ na skuteczne funkcjonowanie przekładni automatycznych oraz silników. Złożona i nowoczesna konstrukcja takich sprzęgieł może jednak sprawiać spory problem w przypadku ewentualnej awarii. Nowe sprzęgła kosztują bowiem nawet kilka tysięcy złotych. Wszyscy nasi klienci z regionu Radomska mogą liczyć na alternatywne rozwiązanie, jakim jest naprawa, jak również regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Radomsku

Zapewniamy skuteczne wykonywanie usług regeneracji sprzęgła, które się ślizga, wibruje, generuje dziwne hałasy albo wysoką temperaturę przekładni.

W ramach standardowego zlecenia rozkładamy konwerter na części pierwsze. Są one precyzyjnie kontrolowane, czyszczone, a także wyważane. Większość standardowych awarii znika po takim precyzyjnym czyszczeniu.

Gwarantujemy wysyłkową obsługę klientów z Radomska oraz innych regionów Polski. Oferujemy usługi stanowiące doskonałą opcję dla niezależnych i autoryzowanych serwisów, innych firm oraz klientów indywidualnych z regionu Radomska. 

Gdy dojdzie do poważniejszych uszkodzeń i awarii sprzęgła hydrokinetycznego, wykonujemy usługi z zakresu wymiany oraz czyszczenia elementów, których nie można wykorzystać do normalnej eksploatacji. Koszt takiej usługi to kilkaset złotych, więc opcja ta jest bardziej opłacalna niż kupno nowego podzespołu za kilka tysięcy złotych. Nie trzeba również podejmować decyzji o zakupie części używanych lub niedrogich zamienników, których jakość jest najczęściej bardzo niska.

5/5 - (2 votes)