Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Radzymin – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest kierowana do wszystkich chętnych zleceniodawców z obszaru Radzymina i okolic. Obejmuje ona nowoczesną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent zapewniający wysoki stopień komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz silnika. To dlatego trzeba sprawnie reagować na możliwe uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Radzyminie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Awaria takich podzespołów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych objawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład spadek osiągów, przeciąganie biegów w czasie jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie przyspieszania i zmiany przełożeń.

Klienci naszej firmy z Radzymina mogą liczyć na fachowe wsparcie pod względem naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod względem uszkodzenia. Części uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo sprawnych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny komponent od razu, w zamian za wadliwy. Zapewniamy przystępne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Radzymina i okolic gwarantujemy bezproblemową obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)