Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Reda – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne to niezwykle istotny element w pojazdach posiadających automatyczne skrzynie biegów. Właściwe funkcjonowanie takich podzespołów wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie automatycznych przekładni i jednostek napędowych. Skomplikowana, nowoczesna budowa takich konwerterów momentu obrotowego jest jednak problematyczna, gdy dojdzie do jakiejś awarii. Nowe, oryginalne sprzęgła tego typu to koszt sięgający poziomu kilku tysięcy złotych. Na szczęście wszyscy nasi klienci z Redy i całego regionu mają dostęp do opcji alternatywnej, jaką stanowi regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Redzie

Oferujemy efektywne regenerowanie sprzęgła, w przypadku ślizgania, wibracji, generowania nietypowych dźwięków oraz wysokiej temperatury przekładni.

W ramach standardowego zlecenia rozkładamy konwerter na części pierwsze. Są one precyzyjnie kontrolowane, czyszczone, a także wyważane. Większość standardowych problemów znika po takim precyzyjnym czyszczeniu.

Gwarantujemy wysyłkową obsługę klientów z Redy oraz innych regionów Polski. Oferujemy usługi stanowiące doskonałą opcję dla niezależnych i autoryzowanych serwisów, innych firm oraz klientów indywidualnych z regionu Redy. 

Gdy dojdzie do poważniejszych uszkodzeń i awarii sprzęgła hydrokinetycznego, wykonujemy usługi z zakresu wymiany oraz czyszczenia elementów, których nie można wykorzystać do normalnej eksploatacji. Koszt takiej usługi to kilkaset złotych, więc opcja ta jest bardziej opłacalna niż kupno nowego podzespołu za kilka tysięcy złotych. Nie trzeba również podejmować decyzji o zakupie części używanych lub niedrogich zamienników, których jakość jest zazwyczaj skandalicznie niska.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się