Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Rydułtowy – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest przygotowana dla wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z terenu miasta Rydułtowy i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący optymalny poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Poza tym efektywna praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba szybko reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Rydułtowach

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość kompleksową konstrukcją. Awaria takich elementów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie przyspieszania i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z miasta Rydułtowy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie sprawdzane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy wiele sprawnych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z miasta Rydułtowy i regionu zapewniamy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)