Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Ryglice – fachowa naprawa poważnych usterek

Sprzęgła hydrokinetyczne są częściami znajdującymi się między jednostką napędową, a automatyczną przekładnią. Posiadają one solidne obudowy, które trudno jest otworzyć przy pomocy standardowych narzędzi. To dlatego wiele warsztatów oferuje jedynie usługę wymiany takiego sprzęgła w przypadku jego awarii.

Nasza pracownia trudni się skuteczną naprawą konwerterów momentu obrotowego. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści posiadający spore doświadczenie oraz nowoczesne wyposażenie. Są to zalety przekładające się na dokładną i sprawną regenerację. Klienci mogą więc uniknąć kupna nowej części za kilka tysięcy złotych lub taniej podróbki albo części używanej, która zepsuje się po krótkim czasie.

Gwarantujemy wysyłkową obsługę klientów z całej Polski, w tym również z Ryglic. Gwarantujemy fachowe wsparcie w przypadku drgań i ślizgania się sprzęgła, różnych nietypowych hałasów oraz przy wysokiej temperaturze przekładni i pogorszeniu osiągów silnika. Nasze naprawy rozwiązują też problem błędów P0740 i P0741 pojawiających się po podłączeniu programu diagnostycznego.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Ryglice – wybierz naszą pomoc

Usługa regeneracji polega na demontażu sprzęgła na czynniki pierwsze i ich precyzyjnym myciu przy pomocy specjalnych myjek (na zimno i gorąco). Uszkodzone elementy wymieniamy na nowe (mamy dostęp do porządnych, ale niedrogich części). Końcowy etap to montaż całości i zaspawanie szczelnej obudowy.

Oferujemy gwarancję na nasze usługi. Ponadto udzielamy porad związanych z użytkowaniem pojazdów wyposażonych w sprzęgła hydrokinetyczne. 

5/5 - (1 vote)