Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Sędziszów – profesjonalna usługa regeneracji

Nasza oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z Sędziszowa i pozostałych miejscowości w Polsce. Gwarantujemy wysoką skuteczność regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Są to komponenty zapewniające odpowiedni komfort podróżowania w czasie zmiany biegów przez przekładnię automatyczną. Niewłaściwe działanie takich elementów wpływa niekorzystnie na solidność, żywotność i funkcjonowanie skrzyni biegów, a także silnika.

Szeroko pojęta regeneracja konwerterów momentu obrotowego Sędziszów – zapraszamy!

Warto oddać nam sprzęgło hydrokinetyczne do naprawy, gdy pojawią się następujące nieprawidłowości:

– stuki, szumy i hałasy słyszane, gdy przekładnia pracuje,

– przetrzymywanie biegu na wysokich obrotach,

– nierówne działanie silnika,

– pogorszenie osiągów jednostki napędowej,

– ślizganie się i drgania sprzęgła,

– nadmierna temperatura automatycznej skrzyni biegów.

Nasi klienci z Sędziszowa i innych miejscowości mają zapewnioną wysoką jakość regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, różnymi firmami, warsztatami oraz ASO.

Regeneracja to usługa, w ramach której rozbieramy sprzęgło na czynniki pierwsze. Części te są precyzyjnie myte na zimno i gorąco przy pomocy specjalnego sprzętu. Następnie są one kontrolowane i wadliwe elementy są wymieniane na nowe. Po złożeniu sprzęgło jest gotowe do dalszej, niezawodnej pracy przez długi czas.

Wszystkie regenerowane przez nas sprzęgła są objęte gwarancją. Zapewniamy wysyłkową obsługę klientów z Sędziszowa i całej Polski.

5/5 - (1 vote)