Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Serock – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich chętnych klientów z obszaru Serocka i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element gwarantujący wysoki poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Ponadto prawidłowa praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na stan automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba szybko reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Serock

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem kompleksową konstrukcją. Awaria takich podzespołów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również silnik i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas przyspieszania i zmiany biegów.

Nasi klienci z Serocka mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie pod względem naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod względem zniszczenia. Częsci uszkodzone lub zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo naprawionych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny komponent bezzwłocznie, w zamian za wadliwy. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Serocka i regionu gwarantujemy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się