Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Skała – skuteczna likwidacja różnych awarii

Nasza firma to zespół specjalistów zajmujących się szybką, ale dokładną regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych. Naszą ofertę przygotowaliśmy między innymi z myślą o klientach z okolic Skały. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt oraz porządne części od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu oferowane przez nas naprawy charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną.

Precyzyjna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Skale i okolicach

Posiadamy wysokie kwalifikacje obejmujące regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Zapraszamy do wybrania naszej oferty, gdy pojawią się następujące problemy:

– wibracje pojawiające się w czasie przyspieszania i zmiany przełożeń,

– nadmierna temperatura automatycznej skrzyni biegów,

– stuki, szumy i inne hałasy słyszane z pracującej przekładni automatycznej,

– poślizg sprzęgła,

– problemy związane z zaniedbaniem oleju.

Zużyte sprzęgła można dostarczyć osobiście do naszej pracowni lub wysłać je drogą kurierską albo pocztową. Przyjmujemy więc sprawne elementy od kurierów i w taki sam sposób odsyłamy naprawione elementy pod wskazane adresy. Za sprawą obsługi wysyłkowej, nasze wsparcie jest dostępne dla klientów ze Skały i okolic.

Pracownicy naszego serwisu są w stanie skutecznie i szybko pozbywać się tradycyjnych oraz bardziej skomplikowanych awarii konwerterów momentu obrotowego. Proces regeneracji jest bardziej opłacalny niż zakup nowej części. Jest to też bardziej rozsądna opcja niż kupno chińskich podróbek oraz używanych sprzęgieł, które mogą odmówić posłuszeństwa po krótkim czasie.

Wszystkie regenerowane przez nas elementy są objęte gwarancją. Posiadamy w magazynach sporo sprzęgieł po skutecznej regeneracji. Możemy je bezzwłocznie wysłać pod wskazany adres w zamian za uszkodzony element i opłatę.

5/5 - (1 vote)