Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Skawina – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest stworzona dla wszystkich chętnych klientów z regionu Skawiny i okolic. Obejmuje ona fachową regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający wysoki poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto prawidłowa praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na pojawiające się uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Skawinie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Awaria takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych objawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie przyspieszania i przerzucania biegów.

Nasi klienci ze Skawiny mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie sprawdzane pod kątem zniszczenia. Elementy uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo sprawnych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu przypadkach przekazujemy sprawny element od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom ze Skawiny i regionu oferujemy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)