Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Skierniewice – zamów regenerację i oszczędzaj!

Pod nazwą sprzęgła hydrokinetycznego kryje się bardzo ważny element wyposażenia samochodów wyposażonych w przekładnie automatyczne. Prawidłowe działanie takich sprzęgieł ma wpływ na prawidłowe działanie silnika i automatycznej skrzyni biegów. Innowacyjna i kompleksowa konstrukcja takiego sprzęgła stanowi jednak pewien problem, ponieważ ewentualna awaria oraz naprawa może być droga. Dobrą informacją jest to, że klienci z regionu Skierniewic mogą liczyć na naszą fachową pomoc obejmującą naprawę i regenerację takich sprzęgieł.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Skierniewicach

Zapewniamy pomoc w przypadku pojawienia się różnych objawów, takich jak ślizganie sprzęgła, drgania, nadmierna temperatura, itp. Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje wiele form wsparcia.

Ważnym etapem naszej pracy jest demontowanie sprzęgła hydrokinetycznego na części pierwsze, które są precyzyjnie czyszczone i wyważane. W wielu przypadkach standardowe czyszczenie pozwala na zwalczenie wielu usterek i awarii.

Gwarantujemy wysyłkową obsługę klientów z Legionowa oraz pozostałych regionów Polski. Nasze usługi są doskonałym wyjściem dla niezależnych i autoryzowanych serwisów samochodowych oraz klientów indywidualnych z rejonu Skierniewic. 

Poważniejsze problemy wiążą się z koniecznością wykonania powyższej usługi wraz z wymianą części składowych, których nie można już wykorzystywać w normalnej eksploatacji. Zwykle koszt takiej pracy to kilkaset złotych, więc jest on o wiele niższy w porównaniu z wymianą sprzęgła na nowe. Opcja ta jest też bezpieczniejsza niż kupno części używanej albo nowej z niepewnego źródła, której jakość utrzymuje się na słabym poziomie.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się