Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Słomniki – naprawy godne polecenia

Pod nazwą sprzęgła hydrokinetycznego kryje się część montowana między silnikiem, a przekładnią automatyczną. Element ten jest umieszczany w specjalnej, szczelnej obudowie. Jej otwarcie wymaga umiejętności i specjalnego sprzętu, dlatego większość warsztatów oferuje jedynie wymianę konwertera momentu obrotowego.

My potrafimy jednak skutecznie likwidować różne awarie takich podzespołów. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają spore doświadczenie i korzystają z nowoczesnego wyposażenia. To przekłada się na bezproblemową regenerację. Klient może z kolei liczyć na uniknięcie sporych wydatków na zakup nowego sprzęgła, a także nie musi kupować niskiej jakości chińskich zamienników lub części używanych.

Nasza oferta regeneracji konwerterów momentu obrotowego jest dostępna wysyłkowo dla klientów ze Słomnik i nie tylko. Zapewniamy pomoc w przypadku wibracji i ślizgania się sprzęgła, wysokiej temperatury skrzyni czy też spadku osiągów silnika. Udzielamy też pomocy, gdy po podłączeniu komputera w programie diagnostycznym pojawią się błędy P0740 i P0741.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego Słomniki – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

W ramach typowej usługi regeneracji, demontujemy sprzęgło hydrokinetyczne na podstawowe elementy. Są one myte na zimno i gorąco przy pomocy nowoczesnego wyposażenia. Uszkodzone części są wymieniane na nowe pochodzące od dobrych dostawców. Po montażu całości sprzęgło może ponownie pracować bezawaryjnie przez wiele kilometrów.

Oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Ponadto nasi pracownicy chętnie odpowiadają na pytania i udzielają porad z zakresu eksploatacji aut ze sprzęgłami hydrokinetycznymi. Za sprawą obsługi wysyłkowej, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na rzecz klientów ze Słomnik i nie tylko.

5/5 - (1 vote)