Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Słupca – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest przygotowana dla wszystkich zainteresowanych klientów z terenu Słupcy i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent gwarantujący optymalny poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto efektywna praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na stan automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy sprawnie reagować na możliwe uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Słupcy

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Zniszczenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych przejawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, przeciąganie biegów podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie przyspieszania i przerzucania biegów.

Klienci naszej firmy ze Słupcy mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie pod względem naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zniszczenia. Części uszkodzone albo zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo sprawnych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu sytuacjach oferujemy sprawny element od razu, w zamian za wadliwy. Oferujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom ze Słupcy i okolic zapewniamy bezproblemową obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)