Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Sopot – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Jako sprzęgło hydrokinetyczne należy rozumieć element opisywany również jako konwerter momentu obrotowego. Element tego rodzaju montuje się w pojazdach i maszynach między silnikiem, a przekładnią. Jest to część zamknięta w specjalnej obudowie. Zwykłe warsztaty nie są w stanie realizować napraw i potrafią jedynie wymieniać takie podzespoły. Niestety wymiana jest bardzo kosztowna, ponieważ nowe sprzęgła hydrokinetyczne kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Oczywiście można kupować tańsze zamienniki lub elementy używane, jednak ich jakość dość często pozostawia wiele do życzenia.

Pozytywne jest to, że każdy ma możliwość przywrócenia początkowej sprawności takiego sprzęgła bez ponoszenia ogromnych kosztów. Chodzi tutaj o oferowaną przez nas regenerację, która jest bardzo skuteczna i kosztuje zwykle zaledwie kilkaset złotych. Dobrze więc zwrócić uwagę na naszą ofertę. Jest ona dostępna dla ogólnopolskich klientów, w tym dla osób, firm i podmiotów z Sopotu.

Nasza fachowa regeneracja jest przydatna po wykryciu błędów P0740 oraz P0741 w oprogramowaniu diagnostycznym. Pomagamy w przypadku ślizgania i wibracji sprzęgła, przy zbyt wysokich temperaturach przekładni oraz gdy słyszane będą niepokojące hałasy podczas przyspieszania i zmiany przełożeń.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Sopocie

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć usługi z zakresu regeneracji, które obejmują sporo istotnych czynności. Pierwszym działaniem jest wypompowanie oleju z przekładni przy pomocy specjalnego wyposażenia. Następnym działaniem jest wykorzystanie nowoczesnego sprzętu pozwalającego na precyzyjne cięcie obudowy sprzęgła.

Po wyjęciu, mechanizm jest rozkładany na części pierwsze, które są myte na zimno i gorąco. Umyte części są oceniane przez fachowców i wymieniane, jeśli nie nadają się do dalszego użytkowania. Kolejny etap to złożenie sprzęgła i umieszczenie go w obudowie, która jest następnie spawana. Po takiej regeneracji, sprzęgło hydrokinetyczne będzie funkcjonować prawidłowo i niezawodnie przez długi czas.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są objęte gwarancją. Potrafimy poradzić sobie skutecznie z praktycznie każdym rodzajem sprzęgła hydrokinetycznego. Zapewniamy obsługę wysyłkową, dzięki czemu z naszych usług mogą korzystać również klienci z obszaru Sopotu.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się