Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Sośnicowice – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest stworzona dla wszystkich zainteresowanych zleceniodawców z terenu Sośnicowic i okolic. Obejmuje ona nowoczesną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący optymalny poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Oprócz tego efektywna praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na stan automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego należy sprawnie reagować na pojawiające się uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Sośnicowicach

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych objawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów podczas jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas zwiększania prędkości i przerzucania przełożeń.

Klienci naszej firmy z Sośnicowic mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod kątem zniszczenia. Części uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo naprawionych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za wadliwy. Zapewniamy przystępne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Sośnicowic i okolic gwarantujemy bezproblemową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)